60 rokov farmaceutickej expertízy, vynálezca dermokozmetiky

Naše poslanie

Vždy, keď inovujeme, pomáhame každému žiť lepšie…
Vždy, keď prírode vraciame jej štedrosť…
Vždy, keď zdieľame výsledky nášho úsilia s tými, ktorí pracujú a žijú okolo nás…
Vždy, keď Nadácia Pierre Fabre zlepšuje prístup k zdravotnej starostlivosti tým, ktorí to najviac potrebujú…

Vždy, ked pomáhame čo i len jedinému človeku, robíme celý svet lepším…

Naša misia

Staráme sa o život navrhovaním a vývojom inovatívnych riešení inšpirovaných spotrebiteľmi a pacientami a prispievaním k blahu všetkých od zdravia po krásu. Dosahujeme to spoluprácou s odborníkmi v oblasti zdravotníctva, našimi dôveryhodnými partnermi po celom svete, neustálym čerpaním inšpirácie z prírody a rastlín a dodržiavaním farmaceutickej etiky v samom srdci našej činnosti.

Príbeh muža

Vizionár, vášnivý a humanistický: Pierre Fabre bol tým všetkým.

V roku 1951 bola kúpa lekárne prvým krokom k vytvoreniu spoločnosti, ktorá je o 5 dekád neskôr medzinárodnou spoločnosťou pre zdravie a krásu.

Spoločnosť je verná nášmu domovskému regiónu Tarn, ale je otvorená zvyšku sveta a pokračuje vo svojom dobrodružstve dodnes. To odráža našu ambíciu pokračovať v odkaze človeka, ktorý väčšinu svojho života zasvätil iným.

„V centre našej pozornosti je sám človek v jeho rôznorodosti a kráse. Vďaka tomu je našim záujmom vyvíjať jedinečné inovatívne riešenia, ktoré prispievajú k dosiahnutiu spokojnosti, zdravia a krásy. Naše hodnoty, naša vôľa postaviť našu budúcnosť na výskume, naša vytrvalosť a etický prístup, aj keď sa stretávame s niekedy pochybným jednaním a postupmi, naša snaha pokračovať vo vytýčenej ceste opierajúcej sa o odborné znalosti farmaceutov, to všetko zaručuje, že je dnes spoločnosť Pierre Fabre Dermo-Cosmetique dokonale vyzbrojená, aby čelila budúcnosti.„

Mr. Pierre Fabre

pierrefabre_conservatoire_ engagements

Ochrana biodiverzity

Pierre-Fabre-People-Ethics-Meeting 3 people

Etické správanie

Image-02-Pionners-En-Cancerologie

Byť nablízku pacientom

image-engagement-05

Vývoj bezpečných produktov

pierrefabre-helichryse-engagements2

Udržateľný rozvoj

V súlade s víziou našej spoločnosti sú naše záväzky mnohostranné.

Vývoj bezpečných produktov

Vedecká etika pre dermokozmetiku

Vývoj bezpečných produktov

Naša kožná a vlasová starostlivosť je formulovaná s rovnakou prísnosťou ako naše lieky na predpis.

Ako vynálezcovia dermokozmetiky pred viac ako 50 rokmi nikdy nerobíme kompromisy v otázke bezpečnosti našich výrobkov a spolupracujeme s vysoko kvalifikovanými toxikológmi, ktorí vykonávajú dôkladné hodnotenia.

#1

hráč dermokozmetiky v Európe a # 2 na celom svete

130

krajín, kde sú naše produkty predávané

10

doplnkových značiek pre starostlivosť o pokožku a vlasy

Logo Pierre Fabre v sebe skrýva veľké množstvo prekvitajúcich emblematických značiek. Každá z nich má svoje veľmi presné konvencie, ale všetky majú rovnaký cieľ: starostlivosť o ľudí podľa ich individuálnych potrieb a zlepšenie kvality ich života.

Od zdravia ku kráse

Dobré zdravie je stav úplnej fyzickej a duševnej pohody, ktorý sa nedá redukovať jednoducho na absenciu choroby. Filozofiou Pierra Fabreho, ktorá sa formovala počas celej jeho kariéry farmaceuta, bolo vždy považovať zdravie a krásu za neoddeliteľný celok, vyžadujúci rovnaký etický a vedecký prístup.

V tejto súvislosti pán Pierre Fabre povedal  Usilujeme sa o zdravie, život, krásu – v tom spočíva šľachetnosť našej profesie. A podľa mňa je to jedno z najvzrušujúcejších povolaní. Musíme to však robiť s veľkou skromnosťou a morálnym zmyslom v súlade s farmaceutickou etikou. Je skvelé vyvinúť liek na predpis pre liečbu pacientov alebo na zmiernenie ich bolesti, je radostné byť schopný serióznym spôsobom prispieť k zvýšeniu krásy tváre alebo tela “ o 50 rokov neskôr bola táto výzva splnená.

Starostlivosť o pacientov s chronickými ochoreniami

Chronické choroby sú dlho-trvajúce progresívne ochorenia, ktoré môžu viesť k invalidite a ďalším vážnym komplikáciám. Spoločnosť Pierre Fabre ponúka lieky na predpis, ktoré zlepšujú život pacientom v niekoľkých terapeutických oblastiach: urológia, cukrovka, chronické respiračné choroby a alergie.