OBJAVTE AVÈNE

Upokojenie z prírody

ZAKORENENÉDERMATOLÓGII A HYDROTERAPII

Dermatologické laboratóriá Avène sú špecialistom  v starostlivosti o citlivú a precitlivenú pleť. Je odporúčaná dermatológmi po celom svete. Srdcom a základnou substanciou každého produktu je klinicky overená termálna voda Avène.

Termálna voda Avène je prírodným bohatstvom, uznávaným po celom svete, zároveň kontrolovaným a chráneným. Je biologickým a minerálnym dedičstvom a jej účinnosť bola preukázaná vo viac ako 150 vedeckých štúdiách.

Má zjemňujúce, upokojujúce účinky a pôsobí proti podráždeniu.

Značka je tiež zapojená do iniciatív spoločenskej zodpovednosti ako Skin Protect, Ocean Respect a Eau Thermale Avène Skin Cancer Foundation.

…príbeh začína v malebnej stredovekej dedinke Avène, ktorá sa nachádza v samom srdci Národného prírodného parku v Haute Languedoc. Dedinka Avène je obklopená panensky čistou chránenou neporušenou prírodou a bohatou vegetáciou. Dokonalú harmóniu dotvára slnečné podnebie. A práve v tomto prostredí začína príbeh termálnej vody Avène.

…kúpele Avène boli otvorené v roku 1990. Hydroterapeutické centrum je vybavené tým najpokrokovejším medicínskym vybavením a všetky procedúry prebiehajú pod prísnym lekárskym dohľadom. Kúpele navštevujú pacienti z celého sveta a sú otvorené každý rok od apríla do októbra. Priaznivé účinky liečby pretrvávajú niekoľko mesiacov po hydroterapii.

 

Hlavné indikácie pre hydroterapiu v Avène:

  • Atopická dermatitída detí (od 3.mesiacov) a dospelých
  • Psoriáza
  • Popáleniny
  • Starostlivosť o kožu onkologických pacientov
  • Pruritus, ichtyózy a všetky formy ekzémov